Ogromne wsparcie PKN Orlen dla Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie

29-05-2020 16:00

W piątek 29 maja 2020 roku Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie otrzymał ogromne wsparcie od PKN ORLEN S.A w postaci darowizny środków ochrony osobistej do codziennej walki z pandemią COVID – 19. Dzięki zaangażowaniu wielu osób Posła na Sejm Pana Macieja Małeckiego, Starosty Powiatu Sochaczewskiego Pani Jolanty Gonta udało się pozyskać sprzęt mający na celu zapewnienie bezpieczeństwa i zdrowia za kwotę ponad 300 tyś złotych. Wśród przekazanych przedmiotów znalazło się ponad 30 tyś. maseczek, kombinezony, przyłbice czy blisko 700 litrów płynu do dezynfekcji. Taki zapas pozwoli nam na codzienną pracę na rzecz osób starszych, schorowanych którzy w szczególności są narażeni na niebezpieczeństwo związane z koronawirusem. Każde wsparcie w tym trudnym czasie jest nieocenioną pomocą i wartością dla obdarowanych.

W tym miejscu należy złożyć najserdeczniejsze podziękowania na ręce osób zaangażowanych w uzyskanie wsparcia oraz firmie PKN ORLEN za przekazanie środków. Jest nam niezmiernie miło, iż w dobie pandemii, gdzie jest tylu potrzebujących możemy zawsze liczyć na pomoc osób dobrze nam życzących, okazującym zrozumienie i empatię. Dziękujemy że zawsze możemy liczyć na Państwa i że znaleźliśmy się wśród jednostek obdarowanych.