Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie DZIĘKUJE

27-04-2020 10:38

Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie DZIĘKUJE

Szanowni Państwo,

Pragnę w imieniu mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie, personelu i własnym podziękować za okazaną nam empatię, zrozumienie potrzeb i wsparcie naszej placówki w tych trudnych czasach.

Dziękujemy za bezinteresowne przekazanie naszemu Domowi niezbędnych środków ochrony osobistej: maseczek, rękawic, płynów do dezynfekcji, żeli antybakteryjnych, przyłbic, czy też kombinezonów.

Podarowane przez Państwa środki pomagają i wspierają nas w codziennym funkcjonowaniu. Staramy się działać tak, by zminimalizować potencjalne zagrożenie, przy jednoczesnym zachowaniu jakości świadczonych usług. Bezwzględne przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa , zarówno mieszkańców Domu, jaki i pracowników jest naszym priorytetem. Środki przekazane przez Państwa służą w walce z COVID-19 , dla dobra naszych podopiecznych.

Bardzo dziękujemy za czynne, skuteczne wsparcie naszej placówki.

Pragnę wyrazić swoje podziękowania: Starostwu Powiatowemu w Sochaczewie, Pani staroście Jolancie Gonta, ministrowi Maciejowi Małeckiemu, Pani Wójt Gminy Młodzieszyn Pani Monice Pietrzyk, Panu Łukaszowi Gołębiowskiemu, Mazowieckiemu Urzędowi Wojewódzkiemu w Warszawie, Firmie Pilkington, Firmie Verona, Panu Jerzemu Kaczorowi – firma Aljeka, Wolontariuszom z Warszawy szyjących maseczki w ramach akcji "Polskie krawcowe w akcji, Warszawa szyje medykom" , wolontariuszom działającym w ramach akcji społecznej "Sochaczew szyje maski dla medyków", Pani Marcie Czeczko, Państwu Hugo – Bader i Pani Gerdzie Mielcarz.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za okazane serce i wsparcie.

Konrad Jakubowski

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie