Zabawy kres

26-02-2020 13:30

Zabawy kres

Nadszedł kres karnawałowych zabaw. Przy dźwiękach skocznej muzyki w dniu 25 lutego, roku bieżącego. Zorganizowaliśmy dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie uroczystą zabawę taneczną, którą zakończyliśmy okres karnawału. Taniec i wspólna zabawa rozpogodziła niejednego z nich. Kolorowe stroje, uśmiech i swobodna atmosfera pozwoliła zapomnieć o smutku. Prym w tańcu wiedli mieszkańcy na wózkach, bo przecież taki taniec jest coraz bardziej zauważalny na licznych turniejach tańca towarzyskiego i jest pewnym rodzajem terapii. Ale dla niektórych mieszkańców to wciąż za mało. Zabawie towarzyszył słodki poczęstunek przygotowany przez nasze kucharki, faworki, pączki i wiele innych smakołyków, za który bardzo dziękujemy.

Marcin Hugo-Bader

Magdalena Grabarek