Turniej warcabowy w DPS Młodzieszyn

22-01-2020 08:57

Turniej warcabowy w DPS Młodzieszyn

W Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie dnia 21 stycznia 2020roku odbył się już kolejny raz wewnętrzny Turniej warcabowy. Warcaby to najpopularniejsza gra strategiczna. Wymaga od graczy umiejętności przewidywania oraz wyobraźni. To także doskonały trening myślenia. Niezależnie od tego, jak ktoś gra lepiej czy gorzej. Celem rozgrywek warcabowych jest integracja, kształtowanie postawy kulturalnego zachowania wobec przeciwnika, radzenia sobie w sytuacjach stresowych. Ale i oczywiście spędzenie wspólnie miło czasu. Spotkanie cieszyło się dużym powodzeniem. Rywalizowało ze sobą aż 23 zawodników. Wszyscy byli bardzo dobrze przygotowani. W trakcie turnieju panowała serdeczna atmosfera. Zawodnicy kibicowali sobie wzajemnie, co zachęca jeszcze więcej osób do spędzenia tak miło czasu.

Grabarek Magdalena