Wspólne kolędowanie

13-12-2019 12:47

Wspólne kolędowanie

Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi.

Muzyka i śpiew daje radość, ale wspólne śpiewanie kolęd wyzwala szczególne emocje, nostalgii, wspomnień, ukojenia duszy. Wprowadza nas w nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

12-tego grudnia br. możliwość wspólnego przeżywania tego radosnego okresu mieli mieszkańcy DPS w Młodzieszynie. Po raz kolejny skorzystali z zaproszenia Środowiskowego Domu Pomocy w Sochaczewie, aby ten przedświąteczny czas spędzić właśnie na kolędowaniu. Dzielnie wspierał swoich pensjonariuszy pan Dyrektor, dzięki czemu kolędy miały bardziej wyraziste brzmienie.

Spotkanie to daje zawsze wiele radości naszym mieszkańcom.

Chcieliśmy bardzo podziękować za mile spędzony czas, życząc Zdrowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim uczestnikom spotkania.

Beata Lińska