Kiermasz

10-12-2019 12:24

Kiermasz

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie chętnie uczestniczą w zajęciach terapeutycznych, podczas których wykonują różnego rodzaju prace rękodzielnicze. Mimo trudności zdrowotnych, prace wykonywane są z wielkim zapałem i determinacją. Wyroby, to różnego rodzaju stroiki, choinki, bombki związane z tematyką świąteczną. Udział w kiermaszu bożonarodzeniowym, który odbył się 8 grudnia 2019r, w hotelu Chopin, którego jednym z organizatorów było Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, dało możliwość prezentacji tych prac. Stoisko DPS cieszyło się dużym zainteresowaniem i przyciągało rzeszę odwiedzających. Dzień upłynął w miłej atmosferze, śpiewając kolędy i degustując świąteczne potrawy. Mieszkańcy i pracownicy terapii dziękują organizatorom za zaproszenie i życzą Wesołych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

Beata Lińska