Świąteczny czas

09-12-2019 10:57

Świąteczny czas

7 grudnia 2019 roku Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie uczestniczyli w Bożonarodzeniowym kiermaszu organizowanym przez Gminna Bibliotekę Publiczną w Rybnie.

Kiermasz to miejsce w, którym mieszkańcy naszego Domu, mogą zaprezentować swoje umiejętności i talenty, a zwiedzający pozyskać upominki. Mieszkańcy na swoim stoisku zaprezentowali tradycyjne dekoracje Świąteczne. Ręcznie wykonane bombki, choinki, stroiki, wianki. Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyła się unikatowa ręcznie wykonana biżuteria i słodkie pachnące pierniczki.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i mile spędzony czas. Jednocześnie korzystając z okazji Życzymy Wszystkim Zdrowych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Grabarek Magdalena