DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

31-10-2019 14:33

DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Dzień Wszystkich Świętych to jedno z najważniejszych świąt w kulturze chrześcijańskiej.

W dniu 1 listopada oraz 2-go w Dzień Zaduszny odwiedzimy groby naszych bliskich. Zapalimy znicze, ustroimy mogiły pięknymi wiązankami, ale przede wszystkim będziemy wspominać tych którzy odeszli.

Wielu pensjonariuszy DPS w Młodzieszynie w tych wyjątkowych dniach także będzie odwiedzało mogiły swoich bliskich. Mieszkańcy nie zapomną również o swoich zmarłych współmieszkańcach. Wraz z pracownikami terapii dbają o groby swoich przyjaciół. Pracownicy DPS Młodzieszyn pamiętają o zmarłych mieszkańcach nie tylko w tym szczególnym czasie, ale przez cały rok. Jak każdego roku groby są zadbane i przystrojone kompozycjami kwiatowymi i zniczami.

Chcieliśmy też podziękować opiekunce Cmentarza na Wypalenisku za pomoc jaką zawsze nam okazuje gdy porządkujemy groby byłych pensjonariuszy.

Beata Lińska