Wspaniałe chwile nad morzem..........

25-09-2019 10:06

10 mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie w ostatnich tygodniach uczestniczyło w 2-tygodniowym turnusie rehabilitacyjnym w Ośrodku KAMYCZEK w Sarbinowie. Pobyt nad morzem był bardo udany. Mieliśmy zapewnione wiele atrakcji : wieczorki zapoznawczo – taneczne, grille i ogniska przy kiełbasce, dyskoteki. Oprócz codziennych spacerów brzegiem morza i przepiękną promenadą, zwiedzaliśmy okolicę, chłonęliśmy świeże powietrze oraz wdychaliśmy jod. Spacery zakończone były słodkimi poczęstunkami, zajadaliśmy się lodami i goframi. Oprócz atrakcji na miejscu, byliśmy na 3 wyjazdach. Podczas pierwszej wycieczki zwiedzaliśmy miejscowość Gąski, gdzie podziwialiśmy przepiękne ogrody i zwiedzaliśmy latarnię morską. Kolejna była związana ze zwiedzaniem wioski rybackiej w miejscowości Chłopy. Jednak największą atrakcją był wyjazd do Kołobrzegu a tam odbyliśmy rejs statkiem PIORUN. Było to bardzo duże wydarzenie dla Mieszkańców, początkowo towarzyszyła obawa i strach, jednak z czasem wszyscy byli uśmiechnięci i bardzo zadowoleni.

Z naładowanymi bateriami wróciliśmy do Młodzieszyna, gdzie jeszcze przez długi okres będziemy wspominać przepiękne chwile spędzone nad morzem.