'' KULINARNE I KARCIANE WZMAGANIA SZCZUTOWSKIE ''

13-09-2019 11:50

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie uczestniczyli w '' X Szczutowskim Spotkaniu Integracyjnym. Turniej Karciany 2019", które odbyło się 12 września br.

Mieszkańcy naszego Domu wzięli udział zarówno w rozgrywkach karcianych jak i potyczkach kulinarnych.

Pan Adam i pan Wojciech dzielnie zdobywali punkty w grze w ''Tysiąca" i godnie Nas reprezentowali.

Podczas spotkania rozstrzygnięty został również konkurs kulinarny pod nazwą '' Mięsne i Jarskie Turniejowe Specjały", a Nasza potrawa czyli ''Masz Babo Placek" z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem przygotowana i wypiekana była w pracowniach podczas zajęć terapeutycznych.

Dzień ten spędziliśmy w miłym gronie przy wspólnej zabawie i tańcach integrując się z mieszkańcami z innych placówek. Otrzymaliśmy upominki i dyplomy, które będą przypominać Nam o tak wspaniałych chwilach.