KURS KOMPUTEROWY

21-06-2019 11:28

Wśród mieszkańców naszego Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie, kurs komputerowy zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem.

Tym razem było podobnie. W dniach 17 i 18 czerwca 2019 r. Gminna Biblioteka w Rybnie była organizatorem takich właśnie zajęć, w którym wzięło udział aż osiemnaścioro naszych pensjonariuszy. Dzięki operatywności i dobrej organizacji dyrektora Alberta Szułczyńskiego - dwudniowe zajęcia były przyjemnością, a fachowa wiedza przekazana przez prowadzącego pana Michała zostanie dobrze wykorzystana przez uczestników. Zajęcia zakończyły się zdobyciem certyfikatu. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych kursów - tym razem dla zaawansowanych. Dziękujemy organizatorom za możliwość podniesienia swoich kwalifikacji.

Beata Lińska