„ Harcerskie śpiewanie ’’

07-06-2019 14:30

Harcerskie śpiewanie ’’

7 czerwca br. Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie odwiedzili harcerze ze Szkoły Podstawowej w Żukowie. Przygotowali program artystyczny, podczas którego wysłuchaliśmy wiele znanych harcerskich, żołnierskich jak i biesiadnych piosenek. Spotkaniu towarzyszyło wiele miłych wspomnień i pozytywnych emocji z czasów, kiedy to należeliśmy do harcerstwa oraz wspólna zabawa przy śpiewaniu integrująca pokolenia.

Nasi mieszkańcy są pełni podziwu dla młodzieży, która w dobie tak rozwiniętej techniki i internetu pamięta o osobach starszych, schorowanych i chce spędzić razem z nimi czas aby podarować im wiele radości.

Dziękujemy harcerzom i ich opiekunom za odwiedziny, czekamy na kolejne tak miłe spotkania.

Wioletta Ziernik