TARGI ROLNE

13-05-2019 13:37

TARGI ROLNE

Dnia 12 maja 2019 roku Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie uczestniczyli w XXVI Mazowieckich Targach Rolnych i Przedsiębiorczości.

Nasi pensjonariusze podczas Targów mieli możliwość zaprezentować także swoje prace tj., obrazy z drewna, figurki z masy solnej, wazony ręcznie malowane jak i fartuszki, poszewki i serwety, co cieszyło się dużym zainteresowaniem. Mieszkańcy Domu nie zapomnieli także i o najmłodszych ręcznie szyte kotki, pieski, lalki i zajączki miały swoich wielbicieli. Co cieszyło wykonawców i ich nabywców. Czas spędzony umilały nam występy dzieci z miejscowego przedszkola jak i Orkiestry Dętej, a miłośnicy działek, krzewów mogli wykazać się swoją wiedzą i pozyskać wartościowe nagrody. Co dodało wszystkim odrobine pozytywnych emocji.

Niedzielną zmienną aurę pogodową wynagrodziły nam widoki pięknych okazów, drzew, krzewów oraz zapach kwiatów i ziół. Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a wspólnie spędzone chwilę uważamy za bardzo udane.

Magdalena Grabarek

Beata Lińska