Urok starych fotografii.

25-04-2019 11:00

Do naszego Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie zawitała interesująca wystawa zbiorów starych fotografii. Fotografie zaprezentowane są na dużych planszach ułożonych tematycznie w czytelny sposób. To historia regionu zapisana na pamiątkowych fotografiach. Wystawa ta po raz pierwszy prezentowana jest na terenie naszej placówki. Wcześniej była już prezentowana na terenie gminy Młodzieszyn. Wystawa powstała z inicjatywy pana Jarosława Duplickiego .

Gmina Młodzieszyn na dawnej fotografii” realizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie”

Pierwsze momenty montażu wystawy na ogrodzeniu , wywołało spore zainteresowanie wśród oglądających którzy rozpoznali swoich znajomych,.

Było to miłe doświadczenie dla samego autora wystawy. Autor ekspozycji przyjedzie do naszych mieszkańców, na spotkanie autorskie i chętnie oprowadzi po tej wystawie.

Marcin Hugo-Bader.