Spotkanie integracyjne

24-01-2019 09:34

Dnia 23 stycznia 2019 roku Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie odwiedziła grupa dzieci ze Szkoły Podstawowej w Gawłowie. Wraz z Panią Dyrektor Ewą Grzelak i Panem Adamem Wojciechowskim – nauczycielem muzyki. Grupa artystów zaprezentowała swoje umiejętności muzyczno-wokalne. Mogliśmy usłyszeć różnorodne utwory muzyczne. Miłym akcentem była pamięć o naszych Dziadkach i Babciach którzy niedawno obchodzili swój dzień. Uczniowie sprawili wiele radości naszym mieszkańcom dedykując piosenki nawiązujące do ich święta. Na koniec przedstawienia mogliśmy razem z artystami zaśpiewać piękne kolędy. Było nam bardzo miło gościć tak wspaniałą młodzież, która z dużym zaangażowaniem uczestniczyła w spotkaniu. Z wielką przyjemnością dziękujemy za przybycie i serdecznie zapraszamy na kolejne występy.

Ziernik Wioletta

Grabarek Magdalena