Koncert kolęd

14-01-2019 14:24

Koncert kolęd

Dnia 11 stycznia 2019 roku w Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie, odwiedziła Nas Grupa Integracyjna; Zespół Pieśni i Tańca „ Mazowiacy ” z Warszawy.

Zespół zaprezentował nam przepiękny koncert kolęd i pastorałek pod kierunkiem profesora UPH dr. hab. Leszka Ploch jak i Pani Hanny Szczepańskiej – Ploch, która jest korepetytorem i pedagogiem tańca, a także opracowuje układy choreograficzne. Artyści w pięknych strojach zaprezentowali swoje zdolności wokalne a ich przekaz trafił prosto do serc Mieszkańców co było widać szczególnie na ich twarzach.

Z całego serca dziękujemy za tak piękny koncert w imieniu pracowników a szczególnie w imieniu mieszkańców, którzy z wielką radością oczekują na ponowne spotkanie w tak wspaniałym gronie.

Grabarek Magdalena

Ziernik Wioletta