Kolędowanie w DPS Młodzieszyn

08-01-2019 14:14

W tak zimowy dzień 8 stycznia 2019 roku, Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie, odwiedziła młodzież ze Szkoły Podstawowej w Brzozowie. Prezentując jasełka w wykonaniu najmłodszych. Jasełka w nieco odmiennej od powszechnie znanej formy, co wzbudziło jeszcze większe zainteresowanie widowni. Podczas występu widać było głębokie zaangażowanie małych aktorów, które uwidoczniło się szczególnie w sposobie odtwarzania betlejemskich scen z życia Maryi i Józefa. Przygotowane stroje, przepiękne kolędy i podniosła atmosfera, wszystko to razem sprawiło, że powstała Bożonarodzeniowa atmosfera. Bezpośrednio po przedstawieniu jasełkowym zostaliśmy obdarowani przepięknymi życzeniami na ten Nowy Rok jak i smacznymi jabłuszkami, za co serdecznie dziękujemy.

Z wielka przyjemnością zapraszamy na kolejne odwiedziny do Naszego Domu.

Grabarek Magdalena