Bożonarodzeniowy Kiermasz

10-12-2018 15:21

Bożonarodzeniowy Kiermasz

Dnia 9 grudnia 2018 roku, w Hotelu Chopin odbył się już VII świąteczny kiermasz „ Boże Narodzenie na Mazowszu ”. Zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Powiatowy Zespół Edukacyjny oraz Hotel Chopin.

W trakcie kiermaszu można było zobaczyć jak i pozyskać prace rękodzielnicze tj., barwne bombki, stroiki, wianki, choinki, maskotki, lampiony czy biżuterię. Na stoiskach nie zabrakło także słodkich pierników, ciast czy konfitur z dyni i wiśni. Zapachy wędlin i wyrobów mięsnych miało także wielu zwolenników. Udział w VII świątecznym spotkaniu miał także Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie, prezentując ręcznie wykonane prace pensjonariuszy, wykonywane pod okiem terapeutów zajęciowych.

Bardzo serdecznie dziękujemy organizatora za zaproszenie i dostarczenie wielu radości i uśmiechu podczas VII świątecznego kiermaszu.

Magdalena Grabarek

Marcin Hugo - Bader