KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

10-12-2018 13:26

Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie otrzymał zaproszenie na Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy od dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie pana Alberta Szułczyńskiego. Biorąc udział w spotkaniu mogliśmy po raz kolejny wspólnie z najmłodzszymi spędzić miło czas, ponieważ całej imprezie towarzyszyła zabawa mikołajkowa dla dzieci i spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Nasi mieszkańcy mogli poczuć świąteczną atmosferę, pochwalić się swoimi pracami i porozmawiać o tradycjach Bożego Narodzenia z odwiedzającymi naszą wystawę.

Prace mieszkańców cieszyły się uznaniem wśród najmłodszych, tym bardziej sprawiało to wiele radości również naszym podopiecznym.

Dziękujemy bardzo organizatorom za zaproszenie i mile spędzony czas, oczekujemy na kolejne spotkania.

Wioletta Ziernik

Beata Lińska