DPS MŁODZIESZYN NA ŚWIĄTECZNYCH JARMARKACH

03-12-2018 15:57

DPS MŁODZIESZYN NA ŚWIĄTECZNYCH JARMARKACH

Dnia 2 grudnia 2018r odbył się Gminny Jarmark Adwentowy w Gawłowie, w którym jak co roku uczestniczyli mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie.

Mieszkańcy wystawili swoje prace, które wykonywane są podczas zajęć terapeutycznych z wielkim trudem. Tym bardziej wielką radość sprawiało nam tak duże zainteresowanie pracami naszych mieszkańców. Podczas spotkania organizatorzy zapewnili wiele atrakcji dzięki, którym mogliśmy poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie ze szkoły w Gawłowie śpiewali kolędy, rozstrzygnięto również konkurs na najładniejszy piernik, natomiast Mikołaj rozpieszczał najmłodszych słodkimi cukierkami i wspólnymi zdjęciami.

Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i dostarczenie nam wielu radości podczas jarmarku i oczekujemy na kolejne spotkanie.

Magdalena Grabarek

Wioletta Ziernik