Zabawa andrzejkowa w DPS

03-12-2018 12:31

30 listopada 2018 roku na chwilę przed rozpoczynającym się okresem adwentowym , mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie uczestniczyli w zabawie andrzejkowej zorganizowanej dla nich przez terapię zajęciową. Tegorocznej zabawie przyświecały słowa piosenki " Nie zadzieraj nosa, nie rób takiej miny, na wspólną zabawę, daj namówić się..."Tradycyjnie już z okazji andrzejek, z lekkim "przymrużeniem oka" odbyło się lanie wosku, przez otwór w złotym klucz.

Mieszkańcy mogli także wyciągnąć z "srebnej kuli" karteczki z wróżbami. Zabawy przy tym było co niemiara.

Nie zabrakło także wspólnej zabawy tanecznej przy muzyce rozrywkowej, podczas której wszyscy razem z dobrym humorem i uśmiechem zostaliśmy porywani w radosny tan tan, oj działo się działo.

Terapia zajęciowa