100- LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

21-11-2018 09:08

100 - LECIE

ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

Dnia 20 listopada 2018 roku w Domu Pomocy Społecznej odbył się występ artystyczny z okazji
100 - lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
W wykonaniu młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Brzozowie pod kierunkiem Pani Małgorzaty Starosty i Pani Teresy Kupiec.

Młodzi artyści zaprezentowali utwory muzyczne nie tylko śpiewając ale i grając na instrumentach muzycznych tj. akordeonu i trąbki. Treści przekazane o POLSCE poruszały serca słuchaczy. Nasi mieszkańcy podziwiali młodzież szkolną, która darzy Ojczyznę patriotyzmem. Artyści wspólnie z mieszkańcami odśpiewywali znane patriotyczne piosenki, w tym także znaną wszystkim pieśń – Rota.

Dziękujemy bardzo za chęć odwiedzenia nas i zaprezentowanie nam tak pięknego i wzruszającego występu. Zapraszamy częściej gdyż spotkanie umiliło nam czas spędzany w domu.

Magdalena Grabarek