MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSÓB STARSZYCH

08-10-2018 09:20

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSÓB STARSZYCH

Dnia 2 października 2018r Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie, uczestniczyli w obchodach Międzynarodowego Dnia Osób Starszych. Zorganizowanego przez Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Sochaczewie.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości jak i ciepłych życzeń skierowanych do naszych Seniorów. Pani Joanna Rolewska rozpoczęła część artystyczną, przepięknym koncertem, która swym głosem zachwyciła wszystkich obecnych. Umiejętności wokalne zaprezentowali nam także Seniorzy z DDPS w Sochaczewie prezentując nam humorystyczne przedstawienie. Jak i Panie ze Stowarzyszenia Seniorów „Włókienko”. Po części artystycznej, czekał na wszystkich uczestników smaczny posiłek i zabawa przy znanej i lubianej muzyce.

Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie i pracownikom za wspólną zabawę.

Magdalena Grabarek