Dożynki Powiatowe w Młodzieszynie

18-09-2018 14:59

Mieszkańcy powiatu sochaczewskiego w minioną niedzielę 16-tego września dziękowali za plony. Dożynki w tym roku odbyły się w gminie Młodzieszyn. Po mszy dożynkowej w kościele parafialnym barwny korowód z wieńcami przemaszerował na boisko, gdzie odbył się dożynkowy obrzęd dzielenia chleba.. Na scenie zaprezentowali się lokalni artyści i zaproszone gwiazdy.

Organizatorami tych szczególnych wydarzeń byli włodarze Powiatu Sochaczewskiego i Gminy Młodzieszyn. W tak ważnym dniu nie mogło zabraknąć mieszkańców Domu Opieki Społecznej w Młodzieszynie.

Mieszkańcy mieli sposobność zaprezentowania swoich prac, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Pensjonariusze wraz z pracownikami życzą wszystkim mieszkańcom powiatu sochaczewskiego pomyślności i udanych zbiorów.

Beata Lińska