NAD MORZEM

12-09-2018 14:11

NAD MORZEM

Dnia 7 września 2018 roku, Pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie raz z opiekunami wyjechali na dwu – tygodniowy turnus rehabilitacyjny do Ośrodka „Oliwia” w Kołobrzegu. Ośrodek ten specjalizuje się w schorzeniach dysfunkcyjnych narządu ruchu, chorobach psychicznych, chorobami neurologicznymi i w wielu innych schorzeniach. Nasi mieszkańcy będą mogli skorzystać z wielu zabiegów. Urok nadmorskiej miejscowości położonej wzdłuż piaszczystej plaży sprzyja nie tylko odpoczynkowi i relaksacji ale i korzystny klimat, czyste powietrze pomagają w leczeniu górnych dróg oddechowych z czego skorzystają nasi Mieszkańcy. Wiele atrakcji zapewnionych przez organizatorów dostarczy wrażeń które pozytywnie wpłyną na uczestników turnusu. Życzymy dużo radości, uśmiechu i dobrych wspomnień, pozostających na długo w pamięci.

Grabarek Magdalena