Szczutowskie Spotkanie Integracyjne 2018r

06-09-2018 12:20

W dniu 05.09.2018 roku odbyło się spotkanie integracyjne w ramach którego odbyły się rozgrywki karciane „ Tysiąc ” i konkurs kulinarny „ Mięsne i jarskie turniejowe specjały ”. Pensjonariusze Naszego Domu przygotowali dwie potrawy, jedna z nich to „ Dobrana para – mortadela i ziemniak ”, która zajęła III miejsce.
Trzech zawodników z naszego domu wzięło udział w turnieju karcianym „ Tysiąc ”. Walka pomiędzy zawodnikami była zacięta, po kilku etapach szanse były wyrównane. Mieszkańcy godnie nas reprezentowali i walczyli w potyczkach karcianych co dostarczyło im wiele emocji i pozwoliło na poszerzenie swych umiejętności. Spotkaniu towarzyszyło wiele atrakcji w tym loteria fantowa, przedstawienie dzieci pt: „ Rzepka ”, oraz pokaz tańca w wykonaniu Mażoretek. Podczas całej imprezy towarzyszyła nam muzyka taneczna przy której chętnie tańczyliśmy.

Dziękujemy Dyrekcji i całemu zespołowi Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie za zaproszenie i miłe spędzenie czasu.

Magdalena Grabarek

Wioletta Ziernik