RADOSNY DZIEŃ

02-07-2018 09:11

RADOSNY DZIEŃ

28 czerwca Pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie wybrali się do pobliskiego Zakrzewa. W ten pochmurny ale zarazem słoneczny dzień mogliśmy uczestniczyć w XXV Dniu Humoru i Satyry.

Na zaproszonych gości czekały przygotowane zajęcia plastyczne, muzyczne, malarskie, literackie oraz warsztaty dźwięku.

Po zakończonych warsztatach każdy uczestnik mógł zaprezentować na forum swoje wytwory. Było to wspaniałym przeżyciem zarówno dla autorów prac, jak też dla oglądającej je publiczności.

Nasi Mieszkańcy bardzo ochoczo wzięli udział w warsztatach malarskich oraz muzycznych, pogłębiając swoje skryte talenty.

Dużą atrakcją był również układ taneczny przygotowany przez wszystkich obecnych na spotkaniu.

Podczas zabawy można było spotkać również szczudlarza, rozdającego napotkanym gościom upominki.

Na zakończenie imprezy każdy uczestnik mógł poczęstować się tortem, upieczonym na okoliczność jubileuszowego XXV Dnia Humory i Satyry.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie na spotkanie i liczymy na następne pełne radości i uśmiechu chwile spędzane z zaprzyjaźnionymi Mieszkańcami DPS w Zakrzewie.

Magdalena Grabarek