Wianki Koszelew

22-06-2018 15:15

W czwartek 21 czerwca Mieszkańcy naszego DPS uczestniczyli w „Nocy Świętojańskiej” w Koszelewie. Najważniejszym punktem wydarzenia było tradycyjne puszczanie przygotowanych w ramach terapii zajęciowej wianków. Wszystkie zaproszone domy w pięknym, barwnym korowodzie udały się nad koszelewski staw, by tam wziąć udział w tym wydarzeniu. Podczas imprezy orgaznizowane były także liczne konkursy. W jednym z nich naszym podopiecznym udało się zająć I miejsce.

Całe spotkanie było wspaniałym i radosnym przeżyciem, podczas którego można było zaobserwować uśmiech na twarzach uczestników.

Noc Świętojańska” w Koszelewie to nie tylko czas na konkursy, ale także wspaniałą zabawę i integrację środowisk z różnych Domów Pomocy Społecznej.

Dziękujemy bardzo Pani Dyrektor Marlenie Marciniak oraz Prezesowi Stowarzyszenia „Bezpieczna Przystań” Pani Jolancie Bluszcz za zaproszenie i wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz upominków.

Liczymy, że w kolejnym roku też będziemy mogli wspólnie uczestniczyć
w obchodach św. Jana.

Magdalena Grabarek