"SPOTKANIE WŚRÓD KWIATÓW I NIE TYLKO"

02-05-2018 13:40

29 kwietnia br. odbyły się XXV Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości w Sochaczewie, w których Dom Pomocy Społecznej z Młodzieszyna brał również udział.

Organizatorem spotkania było Starostwo Powiatowe, Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Bielice, Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sochaczewie.

Było wiele atrakcji np. występy najmłodszych z Miejskiego Przedszkola nr. 4 w Sochaczewie, koncert Sochaczewskiej Orkiestry Dętej oraz liczne konkursy.

Wszyscy zwiedzający mogli zakupić nie tylko kwiaty i krzewy do swoich ogrodów, ale także nacieszyć oko rękodziełami jakie prezentowała Nasza Placówka na swoim stoisku.

Nasi mieszkańcy spacerowali i zwiedzali inne stoiska, na których podziwiali piękne okazy kwiatów oraz drzew i krzewów ozdobnych.

Bardzo chętnie rozmawiali z doświadczonymi szkółkarzami i zdobywali wiedzę o uprawach, aby w przyszłości mogli wykorzystać ją podczas chortikuloterapii przy zieleni wokół Naszej Placówki.

Dziękujemy organizatorom za zapewnienie udziału w targach, które dostarczyły Nam wiele radości i wiedzy.

Wioletta Ziernik