PRZEDSTAWIENIE Z WIELKANOCĄ W TLE

06-04-2018 15:09

PRZEDSTAWIENIE Z WIELKANOCĄ W TLE

Dnia 5 kwietnia br. do Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie zawitała młodzież wraz z nauczycielami tutejszej szkoły z przedstawieniem o temetyce wielkanocnej.

Występ przypomniał nam historię Męki Pańskiej, pozwolił na nowo przeżyć okres wielkanocny.

Chórzystki przy akompaniamencie gitary zaśpiewały piękne pieśni religijne, które przeplatały się z kolejnymi wydarzeniami wynikającymi z treści przedstawienia.

Podczas spotkania wsród Naszych Mieszkańców widać było wzruszenie na ich twarzach ale także wyrazy wdzięczności za włożone serce i trud w przygotowanie przedstawienia.

Ukoronowniem wspólnie spędzonych chwil była rozmowa dzieci i młodzieży z mieszkańcami.

W imieniu mieszkańców i pracowników składamy serdeczne podziękowania nauczycielom oraz uczniom ze Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie i zapraszamy na kolejną wizytę.

Magdalena Grabarek

Wioletta Ziernik