'' ZAJĄCZEK, KRÓLICZEK I PISANKI

'' ZAJĄCZEK, KRÓLICZEK I PISANKI

W CHABROWYM DWORKU''

XIII świąteczny kiermasz ''Wielkanoc na Mazowszu'' odbył się

w Niedzielę Palmową 25 marca w hotelu Chabrowy Dworek.

Jak co roku organizatorzy zapewnili udział naszej placówki

w kultywowaniu tradycji wielkanocnych.

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie przygotowywali się do tego wydarzenia podczas zajęć terapeutycznych. Wykonali przepiękne prace, które mogli godnie zaprezentować podczas kiermaszu. Nie da się ukryć, że nasza wystawa cieszyła się dużą popularnością wśród zwiedzających jak i ważnych osobistości.

Usłyszeliśmy wiele ciepłych słów pełnych podziwu dla naszych podopiecznych oraz życzeń na zbliżające się święta wielkanocne.

Podczas oficjalnej części odbyło się wręczenie nagród dla artystów rękodzielniczych, a także ceremonia poświęcenia Palm Wielkanocnych.

Składamy serdeczne podziękowania dla Starostwa Powiatu Sochaczewskiego oraz hotelu Chabrowy Dworek za zaproszenie do udziału w spotkaniu, które dostarczyło nam wiele radości oraz pozwoliło poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Wioletta Ziernik