Z ODWIEDZINAMI U BABCI I DZIADKA

14-02-2018 14:32

Po raz kolejny naszych Mieszkańców odwiedziły dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 7 im. Marii Montessori w Sochaczewie. Najmłodsi zaśpiewali przepiękne piosenki skierowane do Babć i Dziadków. Zaangażowanie artystów wzbudziło w mieszkańcach dużą radość. Wysiłek włożony nie tylko w przygotowania do występu ale i do wykonania prezentu doceniony był gromkimi brawami. W ten szczególny dzień 14 lutego dzieci obdarowały naszych mieszkańców sercem nie tylko na papierze, na którym odciśnięte zostały dłonie maluchów i wypisane serdeczne życzenia.

Dziękujemy bardzo Pani Dyrektor przedszkola Zofii Miszczak, dzieciom jak i nauczycielom za trud włożony w przygotowania do występu i zapraszamy serdecznie w odwiedziny do Naszego Domu.

Grabarek Magdalena

Ziernik Wioletta