BABCIA I DZIADEK W MŁODZIESZYNIE

01-02-2018 20:13

Mieszańcy naszego domu otrzymali zaproszenie od uczniów i dyrekcji Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie na Obchody Dnia Babci i Dziadka. Bardzo chętnie skorzystaliśmy z zaproszenia i po raz kolejny spędziliśmy miło czas. Spotkanie upływało na udziale w konkursach, wspólnym obejrzeniu przedstawienia przygotowanego przez młodzież szkolną. Najmilszą niespodzianką dla Dziadków i Babć było wspólne zaśpiewanie „100 lat” przez uczniów, ale także laurki z ciepłymi życzeniami i słodkie babeczki. W mieszkańcach radość w sercach i uśmiech na twarzach wzbudziło serdeczne przyjęcie i obdarowanie upominkami.

Tak gorące i otwarte serca dla naszych mieszkańców płynące już od wielu lat ze strony uczniów i grona pedagogicznego z Młodzieszyna zaowocowało kolejnym spotkaniem, tym razem w naszej placówce.

Bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie i tak miłe przyjęcie, mamy nadzieję iż te relację będą trwać.

Grabarek Magdalena

Ziernik Wioletta