DZIEŃ BABCI I DZIADKA Z PRZEDSZKOLAKAMI

30-01-2018 14:15

W ten piękny styczniowy dzień naszych Mieszkańców odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 3 w Sochaczewie, wraz z opiekunami. Mali artyści zaprezentowali program artystyczny o tematyce Dnia Babci i Dziadka, Święta które niedawno obchodzili nasi najbliżsi.

Repertuar zawierał piękne i znane piosenki z młodzieńczych lat naszych dziadków. Tematem przewodnim była przepiękna historia zakochanej pary.
Miłość zapoczątkowana już od najmłodszych lat kwitła aż po piękny dojrzały wiek. Wielu z naszych Mieszkańców powróciło wspomnieniami do swojej młodzieńczej przeszłości. Ukoronowaniem występu było przekazanie przez najmłodszych życzeń dla naszych Babć i Dziadków.

W imieniu Mieszkańców i Dyrekcji Domu Pomocy Społecznej, składamy podziękowania dla Przedszkola Nr 3 w Sochaczewie za trud włożony w przygotowania do występu.

Zapraszamy serdecznie jak i czekamy na wspólne miło spędzone chwile.