Jasełek czas

12-01-2018 12:08

Jasełek czas

W dniu 11.01.2018r. Mieszkańców naszego Domu odwiedzili młodzi artyści ze Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Gawłowie. Dzieci pod kierunkiem nauczycieli – Pani Jędrzejewskiej Alicji i wsparciu Pana Wojciechowskiego Adama przygotowały, i zaprezentowały Jasełka Bożonarodzeniowe bogate w treści religijne i piękne kolędy oraz pastorałki. Nowoczesna zaś część występu z nutą humoru, wzbudziła uśmiechy i radość. Święty Piotr prowadzący rozmowy kwalifikacyjne do nieba to z pewnością postać, która zapadła głęboko w pamięć.

Młodzi artyści zaprezentowali swe umiejętności zgromadzonej publiczności. Występ wzbogacony pięknymi strojami i wspaniałą oprawą muzyczną zrobił wielkie wrażenie. Talentu i zaangażowania mogliby im pozazdrościć prawdziwi zawodowcy. Bo gdy w to, co się robi wkłada się serce i talent, wszystko musi się udać na medal…

Sceny Bożego Narodzenia i pastorałki odtwarzanie przez dzieci wzruszały i zachwycały.

Takie wspólne spotkania, emocje i przeżycia zbliżają ludzi, dzieciom i dorosłym pokazują, jak ważna jest tradycja Świat Bożego Narodzenia.

Jesteśmy wdzięczni młodzieży za przekazanie mieszkańcom ciepła i serdeczności. Dziękujemy dzieciom, nauczycielom i Dyrekcji Szkoły za możliwość bardzo miłego spotkania, wzruszające chwile i wspólnie spędzony czas. Zapraszamy ponownie.

DPS