JASEŁKA Z NAJMŁODSZYMI W DPS MŁODZIESZYN

11-01-2018 10:11

JASEŁKA Z NAJMŁODSZYMI W DPS MŁODZIESZYN

9 stycznia 2018 roku gościliśmy w naszym Domu młodych artystów z Miejskiego Przedszkola Nr 7 z Sochaczewa wraz z opiekunami. Dzieci zaprezentowały Jasełka Bożonarodzeniowe bogate w treści religijne
i polskie piosenki, wzbogacone choreografią idealnie wpasowaną w klimat przedstawienia. Występ najmłodszych dostarczył naszym mieszkańcom wiele pozytywnych odczuc, wrażeń czego dowodem były głosy z widowni jak i uśmiechy czy łzy szczęścia. Wspólne zaśpiewanie kolędy na koniec spotkania było ukoronowaniem tak miłych wspólnie spędzonych chwil. Życzenia i laurki przekazane od Dyrektora, Rady Pedagogicznej i dzieci na długo pozostaną w naszej pamięci jak i sercach:

"Zdrowia, szczęścia i słodyczy

Tego wszystkiego

mały przedszkolak życzy

W poniedziałki – pomyślności

A we wtorki – kosz radości.

W środy, czwartki precz zmartwienia !

Niech i w piątki strapień nie ma!

Na soboty i niedziele życzę

odpoczynku wiele.

To nie koniec życzeń jeszcze !

Emerytury życzę większej

Niech wam życie płynie miło !

Żeby wam trosk ubyło."

Składamy serdeczne podziękowania dla dzieci i opiekunów
z Przedszkola Nr 7 za wspólnie spędzony czas, dostarczenie nam wielu pozytywnych wrażeń i czekamy na kolejne tak wspaniałe występy.

Grabarek Magdalena