Jasełka z najmłodszymi

15-12-2017 13:35

W ten piękny zimowy dzień nasz Dom odwiedziły dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 3 im. Jana Brzechwy
z Sochaczewa. Najmłodsi obdarowali naszych mieszkańców pięknym Bożonarodzeniowym przedstawieniem jak i szczerymi uśmiechami płynącymi z ich promiennych twarzyczek. W swoich jasełkach przedszkolaki przedstawiły historię narodzenia Jezuska wykorzystując różnego rodzaju formy artystyczne w postaci śpiewu, tańca i recytacji. Spotkanie mieszkańców z najmłodszymi dało wiele radości czego dowodem na to jest zaproszenie płynące z publiczności na kolejne występy.

Kolejnym miłym akcentem było złożenie życzeń przez panią Dyrektor Justynę Sadowską – Kiełbasińską oraz wręczenie Gwiazdy Betlejemskiej na ręce Dyrektora Domu Pomocy Społecznej Pana Konrada Jakubowskiego. Mieszkańcy i pracownicy również złożyli najserdeczniejsze życzenia jak i zaprosili na spotkania w tym zbliżającym się nowym 2018 roku.

Składamy serdeczne podziękowania dla dzieci i pracowników Przedszkola za wspólnie miło spędzony czas.

Magda Grabarek

Wioletta Ziernik