Chóralne kolędowanie

07-12-2017 13:00

CHÓRALNE KOLĘDOWANIE

W Domu Pomocy Społecznej świąteczny klimat czujemy już od tygodnia, zapoczątkowały go kiermasze, spotkanie Mikołajkowe. I nadszedł też czas na wspólne kolędowanie z Chórem Nauczycielskim Vivace z Sochaczewa.

Artyści zaszczycili Nas swoją obecnością w Mikołajkowy wieczór tj. 6 grudnia br. i tym samym zrobili piękny prezent występując dla naszych Mieszkańców.

Chór pod kierunkiem pani Teresy Kłujszo i pod batutą pana Piotra Milczarka zaprezentował znane nam wszystkim kolędy jak i pastorałki.

Bardzo miłym akcentem był występ najmłodszych solistek, pomimo wielu szkolnych obowiązków przybyły aby zaśpiewać, co jest dowodem szacunku i uznania dla osób starszych i schorowanych.

Chórzyści stworzyli atmosfęrę, która zachęciła widownię do wspólnego śpiewania znanych tradycyjnych polskich kolęd takich jak: '' Bóg się rodzi'', ''Wśród nocnej ciszy'' czy ''Lulajże Jezuniu''. Wieczór minął wszystkim w bardzo miłej i wzruszającej aurze zbliżających się dużymi krokami Świąt Bożego Narodzenia.

Składamy serdeczne podziękowania dla chóru Vivace za wspólnie spędzony czas, dostarczenie nam wielu pozytywnych wrażeń i czekamy na kolejne tak wspaniałe występy.

Grabarek Magdalena

Ziernik Wioletta