Mikołajkowa terapia

07-12-2017 11:04

Mikołajkowa terapia

W ten szczególny dzień jak nakazuje tradycja odwiedził nasz Dom pomocnik Świętego Mikołaja w którego wcielił się pracownik kulturalno-oświatowy Pan Albert Szułczyński. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego wykonywania ozdób świątecznych, prac plastycznych utrzymanych w tematyce Bożego Narodzenia. Mieszkańcy śpiewali kolędy, rozmawiali o Świętach spędzanych w dzieciństwie i swoich radościach jakich doznali. Natomiast wykonanymi ozdobami udekorowali choinkę , która będzie dekoracją podczas tegorocznych Świąt. Obecność pomocnika Świętego Mikołaja nie była przypadkowa, wszyscy mieszkańcy otrzymali słodkie upominki, a w nagrodę chętnie recytowali wiersze jak i śpiewali kolędy i inne znane im piosenki. Tym sposobem wszyscy poczuliśmy aurę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Terapeuci Zajęciowi