Świąteczne spotkanie

07-12-2017 09:54

Świąteczne spotkanie

Pierwsza Niedziela adwentowa tj. 03.12.2017r., upłynęła na spotkaniu w Szkole Podstawowej w Gawłowie lokalnych artystów reprezentujących swoje prace podczas tegorocznego Jarmarku adwentowego. Artyści wystawili swoje ręcznie wykonane ozdoby choinkowe, stroiki, bombki jak również upominki na świąteczne prezenty. Również i na naszym stoisku ręcznie wykonane prace przez naszych mieszkańców cieszyły się powodzeniem. Odwiedzający cieszyli oko jak i gratulowali pomysłów, talentów oraz precyzji prac.

Organizator zapewnił również coś i dla kulinarnych pasjonatów. Zapach świątecznych potraw kusił wszystkich zgromadzonych aby smakować świąteczny bigos, a najmłodsi mogli cieszyć się słodkimi goframi. Czas spędzony umilały nam występy, śpiewane były kolędy jak i utwory o tematyce świątecznej.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska jak i organizatorom za zaproszenie.

Ziernik Wioletta

Grabarek Magdalena