Kiermasz adwentowy z Mikołajem w tle

05-12-2017 13:13

Kiermasz adwentowy z Mikołajem w tle

W minioną sobotę, t.j. 2 grudnia, Mieszkańcy naszego domu wraz z terapeutami uczestniczyli w kiermaszu adwentowym w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie. Dzięki współpracy nawiązanej z dyrektorem tamtejszej placówki, p. Albertem Szułczyńskim można było pokazać nasze prace i uzyskać wsparcie finansowe na zakup materiałów niezbędnych do codziennych zajęć w pracowni terapii zajęciowej.

Kiermasz rozpoczął się o godzinie 12.00, ale największą popularnością zaczął cieszyć się po przybyciu do biblioteki Św. Mikołaja w towarzystwie małych dzieci około godziny 14.00. Nasze stoisko odwiedziło blisko 80. dzieci wraz z rodzicami. Mikołaj obdarował prezentami wszystkie dzieci, a w zamian za wspólne zdjęcie częstował cukierkami. Tego popołudnia również i nasi podopieczni, p. Kuba i p. Ania zostali również obdarowani mikołajkowymi upominkami.

Bardzo dziękujemy wszystkim życzliwym nam pracownikom Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie za wspaniałe przyjęcie.

Pozostajemy w nadziei na kolejne zaproszenia.

Grabarek Magdalena

Ziernik Wioletta