PIKNIK W DPS MŁODZIESZYN

04-09-2017 15:10

W ramach projektu ''Rowerem przez Gminę Młodzieszyn – aktywność dla każdego i w każdym wieku'' dnia 3 wrzesnia odbył się rajd rowerowy z przed GOK w Młodzieszynie do tutejszego Domu Pomocy Społecznej. Uczestnicy owego rajdu zawitali do Nas w wyśmienitej formie na swoich rowerach i z uśmiechem na twarzy, to też tak samo zostali przyjęci.

Tego dnia aura pogodowa była zmienna, jednak piknik rozpoczął się w promieniach słońca nie tylko na niebie ale i w duszach naszych mieszkańców. Dekoracje z plonów z naszego ogródka i muzyka stworzyły sielski klimat, który sprzyjał wspólnemu spędzaniu tych chwil.

Z akordeonu rozbrzmiewały znane naszym mieszkańcom melodie ludowe grane na żywo przez młodego artystę.

Nasi pensjonariusze wspólnie z gośćmi wykonali korale i ozdoby i w taki sposób nabyli nowych kolejnych umiejętności, które będą wykorzystywali w przyszłości w ramach swojej terapii poprzez rękodzieło. Podczas pikniku miało miejsce grillowanie, wspólny słodki poczęstunek oraz tańce. Kolejną atrakcją były przepiękne, olbrzymie i kolorowe bańki mydlane unoszące się na tle nieba nad naszą placówką.

I tak tymi miłymi akcentami powoli przygotowaliśmy się do pożegnania lata. Dziękujemy za wspólną biesiadę i spędzenie miło czasu, liczymy na kolejne spotkania.

Ziernik Wioletta