DPS Młodzieszyn na rodzinnym pikniku

29-08-2017 12:42

DPS MŁODZIESZYN NA RODZINNYM PIKNIKU

Tegoroczny Piknik Rodzin Zastępczych odbył się 25 sierpnia na terenie "PTTK Osada Puszczańska", we wsi Tułowice usytuowanej na skraju Puszczy Kampinowskiej.

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie otrzymali zaproszenie od PCPR w Sochaczewie, z którego z miła chęcią skorzystali jak i również uczestniczyli.

Spotkaniu towarzyszyły liczne gry, konkursy i zabawy, przy których wszyscy uczestnicy świetnie bawili się i integrowali. Pensjonariusze wybrali się na spacer, gdzie podziwiali 100-letni park sosnowy, a przy tej okazji spotkali w zagrodzie kucyka. Nikt się nie oparł aby słodkiego zwierzaka nie wygłaskać i zrobić wspólne zdjęcia.

Kolejną atrakcją było ognisko i pieczenie kiełbasek, wszystkiemu towarzyszyła oprawa muzyczna, przy której miło spędziliśmy ten dzień. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i dostarczenie nam tylu pozytywnych wrażeń.

Wioletta Ziernik