SPACER PO PŁOCKIM MOLO I ZOO

04-08-2017 12:04

SPACER PO PŁOCKIM MOLO I ZOO

Płock to piękne miasto położone nad Wisłą, w którym można spędzić bardzo miło czas. Mieszkańcy naszego domu mieli taką okazję i wybrali się na wycieczkę w piękny słoneczny sierpniowy dzień. Aura pogodowa dopisała nam jak najbardziej po uprzednich upalnych dniach.

Spacer po płockim molo w towarzystwie słońca, które świeciło i rozweselało swoimi promoieniami Nasze dusze pozwolił nam podziwiać widok Wzgórza Tumskiego i usytuowanych na nim wielu budowli zabytkowych. Mogliśmy również ujrzeć amfiteatr wkomponowany u nadbrzeżu Wisły oraz przystań statków pasażerskich. Wokół szumiących fal słodkie lody smakowały wyjątkowo.

Naszą przygodę z Płockiem kontynuowaliśmy zwiedzając ZOO, była to fantastyczna socjoterapia. Podziwialiśmy piękne zwierzęta w tym również okazy egzotyczne. Taki pobyt dostarczył nam wiele pozytywnych wrażeń. Wszyscy uczestnicy wycieczki zapomnieli o codziennych troskach w chorobie i wrócili zrelaksowani z poprawionym nastrojem do domu.

Ziernik Wioletta