„Żyj po prostu, prawdziwie żyj…”

20-06-2017 14:05

Żyj po prostu, prawdziwie żyj…”

Pod takim hasłem odbywał się tegoroczny XII Festiwal Piosenki w Domu Pomocy Społecznej w Karolinowie. Przedstawiciele naszego Domu: Panie Ewa Rybicka i Krystyna Kołota oraz Panowie Jakub Gajewski i Stanisław Dylik,
w towarzystwie Pani Dyrektor Iwony Przydatek i pracowników terapii zajęciowej reprezentowali młodzieszyńską placówkę. Każdy z zaproszonych DPS prezentował kilka piosenek z różnorodnego repertuaru. Nasz mieszkaniec Pan Jakub Gajewski zaśpiewał dwie piosenki z nurtu muzyki disco polo, przy niesamowitym wsparciu reszty uczestników.

Po występach wszyscy goście zostali uhonorowani pamiątkowymi statuetkami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Po zakończeniu oficjalnej części Festiwalu i pysznym obiedzie rozpoczęła się zabawa taneczna. Był to niesamowity czas integracji między zaproszonymi Domami, dzięki czemu powstały nowe, wspaniałe znajomości.

Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor Agnieszce Klimczewskiej za niezwykłą atmosferę tego spotkania i mamy nadzieję na kolejne chwile artystycznych wzruszeń przy okazji kolejnych festiwali.

MagdalenaCharazińska
Albert Szułczyński