"BO MY LUBIMY PIZZĘ"

18-10-2024 14:31

Jesienny nastrój dookoła, drzewa przybierają wszelkich barw i tworzą piękne krajobrazy. Wspaniałym dodatkiem wpisującym się w naszą polską złotą jesień są promienie słoneczne, które oprócz tego, że cieszą oko to również rozgrzewają nasze serca. Nie pozostaje nic innego jak w tak piękny i słoneczny dzień jakim był 17 października br. wybrać się wspólnie na wycieczkę integracyjną. Tak też zrobili Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie, tym razem zaplanowaliśmy wyjazd do pizzerii.

Spędziliśmy miło czas, każdy mógł poczuć się wyjątkowo, zapomnieć choć na chwilę o codzienności. Po skosztowaniu zamówionych dań i chwili relaksu postanowiliśmy wybrać się na spacer.

Najlepszym miejscem okazały się być Sochaczewskie Ruiny Zamku Książąt Mazowieckich, które zrobiły niesamowite wrażenie jak również otaczający je wokół widok na naszych Mieszkańcach. Wszyscy byliśmy zdumieni, że daliśmy radę wejść tak wysoko, a zawdzięczamy to przystosowaniu terenu dla osób niepełnosprawnych.

Nawet nasz pupil – Aleks był w niesamowitej kondycji, cały czas nam towarzyszył, jego szaleństw nie było końca. Nasze nastroje najlepiej oddają zdjęcia, na których widać radość i zadowolenie.

Terapia zajęciowa