" Majówka tuż tuż... "

06-05-2024 09:49

Wszyscy czekamy na piękną i słoneczną pogodę, nadchodzi maj i zapewne tak już będzie. Zieleń wokół rozkwita i będzie  sprzyjać do wspólnego spędzania majówki. 29 kwietnia Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie odwiedzili uczniowie klasy 1c Ratownictwa Medycznego z Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego dla Młodzieży Nr 1 w Sochaczewie im. Jerzego Krupy wraz z opiekunem grupy panem Piotrem Surmą. Zorganizowaliśmy sobie wspólne ognisko integracyjne, przy którym świetnie razem bawiliśmy się, a oprócz tego uczniowie zrobili pokaz i ćwiczenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasi Mieszkańcy mogli zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu zagadnień resuscytacji krążeniowo – oddechowej jak również zapoznać się z obsługą automatycznego defibrylatora (AED). Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, przekazanie cennej wiedzy dla ratowania każdego życia. Zapraszamy na kolejne miłe spotkania.

Terapia zajęciowa