SPOTKANIE WIELKANOCNE

14-03-2024 10:12

14 marca w Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie spotkaliśmy się na uroczystym obiedzie z okazji zbliżających się świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Święto Wielkiej Nocy zgromadziło naszych przyjaciół, którzy zawsze z radością wracają do tego miejsca. Szanownych gości powitał Dyrektor Konrad Jakubowski, a  byli  to m.in.: proboszcz Parafii Młodzieszyn ks. Jan Rawa,  Prałat  Ks. Stanisław Łubian,  Anna Sobieraj- Sekretarz Gminy Młodzieszyn, Dyrektor Biura  Posła Macieja Małeckiego Michał  Orliński, Robert Skowronek - dyrektor Szpitala Powiatowego  w Sochaczewie, Starosta Sochaczewski Jolanta Gonta , Przewodniczący Rady Powiatu  Andrzej Kierzkowski, Radna Bożena Samson,  Dyrektor PCPR Katarzyna Kajak, Joanna Kamińska - naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia, Zofia Berent Dyrektor Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie,  Kierownik WTZ Sochaczew  Piotr Pętlak,  Dyrektor  Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie Renata Karaś oraz wielu innych zaproszonych gości.  Ksiądz Proboszcz z Młodzieszyna przypomniał o znaczeniu tych świąt i pobłogosławił jajka i wszystkie potrawy świąteczne.  Podczas części oficjalnej głos zabrała również Anna Sobieraj, która w imieniu Moniki Pietrzyk Wójt Gminy oraz własnym złożyła wszystkim pensjonariuszom i pracownikom Domu Pomocy Społecznej świąteczne życzenia. Głos także zabrała Dyrektor PCPR Katarzyna Kajak, po złożeniu życzeń przekazała słodki kosz dla wszystkich mieszkańców. Wiosennego klimatu dodały wielkanocne dekoracje, przygotowane przez Mieszkańców na zajęciach terapeutycznych.  Miło było również wspólnie posiedzieć przy świątecznym stole, kosztując i zachwycając się smakiem wielkanocnych potraw przygotowanych przez nasze Panie kucharki.
Święta Wielkanocne to odpowiedni czas na przemyślenia i refleksje, aby przypomnieć sobie  o prawdziwych wartościach w naszym życiu.

Terapia zajęciowa