DPS-MŁODZIESZYN NA DOŻYNKACH POWIATOWYCH W IŁOWIE

23-09-2024 14:45

Dożynki są ważnym świętem dla rolników, którzy ciężko pracują na roli aby później zebrać plony. Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie również przygotowują się jak co roku do obchodów dożynkowych, aby mogli uczestniczyć w świętowaniu tego dnia poprzez udział w imprezie plenerowej i podziwianiu pięknego korowodu z wieńcami. Tegoroczne dożynki odbyły się 22 września w Iłowie, zapewnionych było wiele atrakcji z których skorzystaliśmy, dzień upłynął bardzo miło. Wysłuchaliśmy przemówień gospodarzy, wielu koncertów jak również spotkaliśmy się z uznaniem odwiedzających nasze stoisko wystawiennicze. Co prawda rękodzieło jakie wykonują  nie jest związane i porównywalne do pracy rolnika, ale robią to zawsze z wielkim zaangażowaniem i chęcią.

Terapia zajęciowa