‘’INTEGRACJA, ZABAWA I REKORDOWE WYGRANE – czyli seniorzy na medal’’

12-09-2024 11:23

W ramach XIII Szczutowskiego Spotkania Integracyjnego, które odbyło się 11 września br. w DPS Szczutowo Nasi Mieszkańcy wybrali się aby aktywnie i godnie reprezentować swój dom.

Przygotowywaliśmy się do wielu  konkursów jakie były zaplanowane na ten dzień. Nasze zmagania miały odzwierciedlenia w zdobytych trofeach:

- udział w konkursie kulinarnym „ZDROWE I KOLOROWE PRZEKĄSKI TURNIEJOWE” , nasze smakołyki zatytułowane „Kolorowy zawrót głowy” – zajęły na podium II miejsce.

- Turniej Warcabowy okazał się być kolejnym sukcesem, w którym nasz mieszkaniec pan Władysław Szymański zdobył zaszczytne
II miejsce. Pan Władek otrzymał piękny puchar oraz nagrodę rzeczową.

Radości nie było końca, gdyż nasz miłośnik gier karcianych pan Mieczysław Smaga powiadający, że urodził się z kartą w ręku zdobył
I miejsce w Turnieju Karcianym –  w ‘’Tysiąca”. Tym samym zdobył wspaniałe nagrody.

Wszyscy zawodnicy dumnie reprezentowali Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie, biorąc udział w konkurencjach bawili się i integrowali z pozostałymi uczestnikami.

Hasło ‘’Seniorzy na medal” wpisało się idealnie w ten dzień.

Terapia zajęciowa.